J.D. GUIRANDE (XIX-XX) 'Faune Musicien et danseuse' een art deco beeld van een satyr en danseres gemaakt uit brons. (H:62cm)

Hamerprijs: € 1.200

J.D. GUIRANDE (XIX-XX) 'Faune Musicien et danseuse' een art deco beeld van een satyr en danseres gemaakt uit brons.  Eerst helft 20ste eeuw.

J.D. GUIRANDE (XIX-XX)

11 x 57 x 62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

523

11091

J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)
J.D. GUIRANDE (XIX-XX)

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000