J.D. GUIRANDE (XIX-XX) 'Faune Musicien et danseuse' een art deco beeld van een satyr en danseres gemaakt uit brons. (H:62cm)

Hamerprijs: € 1.200

J.D. GUIRANDE (XIX-XX) 'Faune Musicien et danseuse' een art deco beeld van een satyr en danseres gemaakt uit brons.  Eerst helft 20ste eeuw.

J.D. GUIRANDE (XIX-XX)

11 x 57 x 62 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

523

11091

J.D. GUIRANDE (XIX-XX)

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Yves LOHE (1947) 'Viool' glas en metaal.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.