Verras me
Terug naar account
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)

Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 120

Omschrijving van het lot


Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed. 20ste eeuw.

Product details
Titel

Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)

Hoogte

32 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

73

Lot ID

11087

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)
Een collectie van 3 foo honden en 1 pauw, gemaakt uit geglazuurde steengoed (H:32cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs: € 200 - 300