Een paar Chinese vazen met blauw wit decor en dubbel Xi teken van geluk. (H:44cm)

Hamerprijs: € 380

Een paar Chinese vazen met blauw wit decor en dubbel Xi teken van geluk. 19de/20ste eeuw.

44 cm

21 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

37

11085

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200