Een Chinese tas op onderbord met handgeschilderd decor, waarschijnlijk Qianlong, 18de eeuw. (H:3,5cm)

Hamerprijs: € 130

Een Chinese tas op onderbord met handgeschilderd decor, waarschijnlijk Qianlong, 18de eeuw.

Conditie: chip en haarlijn op de rand van het bord.
Chip op de rand van het tasje.

3,5 cm

9,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

23

11084

Twee Japanse Kutani olielampen en vazen. (H:57 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elf sierborden, Blauw-wit en Famille Roze, 18de en 19de eeuw. (D:36,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. (H:46 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800