Een Chinese tas op onderbord met handgeschilderd decor, waarschijnlijk Qianlong, 18de eeuw. (H:3,5cm)

Hamerprijs: € 130

Een Chinese tas op onderbord met handgeschilderd decor, waarschijnlijk Qianlong, 18de eeuw.

Conditie: chip en haarlijn op de rand van het bord.
Chip op de rand van het tasje.

3,5 cm

9,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

23

11084

Een Chinese bekervaas, blauw-wit, Kangxi of Yongzheng periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese borden, en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300