Een Chinese tas op onderbord met handgeschilderd decor, waarschijnlijk Qianlong, 18de eeuw. (H:3,5cm)

Hamerprijs: € 130

Een Chinese tas op onderbord met handgeschilderd decor, waarschijnlijk Qianlong, 18de eeuw.

Conditie: chip en haarlijn op de rand van het bord.
Chip op de rand van het tasje.

3,5 cm

9,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

23

11084

Een antiek Chinees bord 'Duizend Vlinders'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken. Gemerkt Yong Qing Chang Chun.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met decor van hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perziken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een paar Chinese 'Nanking' vazen gemaakt uit steengoed.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas, gedecoreerd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300