Verras me
Terug naar account
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)

Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 550

Omschrijving van het lot


Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis.

Product details
Titel

Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)

Afmetingen

7 x 30 x 43 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

821

Lot ID

11083

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

RELIGIEUS
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200