Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)

Hamerprijs: € 550

Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis.

7 x 30 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

821

11083

Een 14-delige kruisweg, olie op doek. 19de eeuw. (W:50 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Negen verzegeld Multi-Theca met relikwieën, Stephen Protomartyr, Blasius, Lambert, 11000 virgins.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een zilver en vermeil miskelk, Frankrijk, 1819-1838. 950/1000. 464g. (H:30 x D:15,5 cm)

Een zeslobbige vermeil kelk, Neogotiek, Frankrijk. 19de/20ste eeuw. (H:21,5 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vier verzegelde theca met relikwieën voor Jezus Christus of familie, Objecten van passie en Heilig Kruis.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een recent gepolychromeerde Madonna met kind. Gips. (L:50 x W:50 x H:146 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 23/09/1823. (W:150 x H:150 cm)

Vier verzegelde theca's met relikwieën, Martelaren van Gorcum, Sanctorum Innocentium en 11000 Maagden.

Schattingsprijs: € 200 - 300