Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)
Hamerprijs: € 550
Titel | Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm) |
Afmetingen | 7 x 30 x 43 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 821 |
Lot ID | 11083 |
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600