Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis. (H:43cm)

Hamerprijs: € 550

Een kruisbeeld afgewerkt met champleve inlegwerk en wijwatervat in gesculpteerd ebbenhouten kruis.

7 x 30 x 43 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

821

11083

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 100 - 150

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300