Geen handtekening gevonden, een bloemenboeket, olie op doek. 20ste eeuw. (55 x 46 cm)

Hamerprijs: € 150

Geen handtekening gevonden, een bloemenboeket, olie op doek. 20ste eeuw.

55 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

744

11080

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Abstract' olie op board. 1963.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Anto DIEZ (1914-1992) Portret van een Mijnwerker, olie op doek. 1964

Schattingsprijs: € 150 - 250

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het Gedroomde Kind' Lithografie. 1988.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500