Geen handtekening gevonden, een bloemenboeket, olie op doek. 20ste eeuw. (55 x 46 cm)

Hamerprijs: € 150

Geen handtekening gevonden, een bloemenboeket, olie op doek. 20ste eeuw.

55 cm

46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

744

11080

Armand LAUREYS (1867-?) 'La Lisseuze' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Untitled, Subway drawing (c.1980)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Abstract landschap' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500