Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld kunstbrons en albast, staande onder drie globes (H:31cm)

Hamerprijs: € 220

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld kunstbrons en albast, staande onder drie globes.Afmetingen van de klok.

conditie: Kaarshouder te repareren. Hoogte kandelaars: 33cm.

De globes worden niet per post verzonden.

33 x 12 x 31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

207

11079

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kolompendule afgewerkt met inlgewerk in napoleon 3 stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120