Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld kunstbrons en albast, staande onder drie globes (H:31cm)

Hamerprijs: € 220

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld kunstbrons en albast, staande onder drie globes.Afmetingen van de klok.

conditie: Kaarshouder te repareren. Hoogte kandelaars: 33cm.

De globes worden niet per post verzonden.

33 x 12 x 31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

207

11079

Lerolle à Paris, een schouwklok met Jachttrofeeën, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok, marmer en verguld brons. Lodewijk XVI.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jaeger-LeCoultre, model 9111, een herenpolshorloge, 18kt geel goud

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.200