Maurice HAGEMANS (1852-1917) 'Het Droogdok' een schilderij, olie op doek.

Hamerprijs: € 275

Maurice HAGEMANS (1852-1917)

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 344

Lot nummer

706

11078

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Maria Magdalenakerk te Goes, Nederland' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500