Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175. (42 x 60 cm)

Hamerprijs: € 1.000

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175.

Roger RAVEEL (1921-2013)

42 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

673

11075

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Vaas met bloemen'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001.

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Yves RHAYÉ (1936-1995) ‘Le repas de l’été’ 1990.

Schattingsprijs: € 200 - 300