Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175. (42 x 60 cm)

Hamerprijs: € 1.000

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175.

Roger RAVEEL (1921-2013)

42 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

673

11075

F. VOJAVE (XIX) 'Schapen en een Ram' olie op paneel. 19de eeuw. (W:26,5 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Julien VAN LANGENHOVE (1920-1986) ?Bloemenstilleven?. (W:130 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Italiaanse school 'De Drie Koningen' & 'Presentatie van Christus in de tempel' olie op doek, 18de eeuw. (W:34,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie. (W:19,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Landschappen met een boerderij, schepen' 6 schilderijen. (W:30 x H:22,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Drie Schilderijen'. (W:32 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Vier tekeningen' (W:34 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Italiaanse school, 'De Muziekles' olie op doek. 18de/19de eeuw. (W:100 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800