Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175. (42 x 60 cm)

Hamerprijs: € 1.000

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175.

Roger RAVEEL (1921-2013)

42 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

673

11075

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Interieur met figuren' olie op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pablo ATCHUGARRY (1954) 'Zonder Titel' olie op papier. 2001

Schattingsprijs: € 400 - 600

Léon VALCKENAERE (1853-1926)(attr) 'Zicht op de haven' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jules DE PRAETERE (1879-1947) 'Bloemen stilleven' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw Monnik', olie op paneel. 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw', olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500