Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175. (42 x 60 cm)
Hamerprijs: € 1.000
Roger RAVEEL (1921-2013) |
Titel | Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175. (42 x 60 cm) |
Breedte/diepte | 42 cm |
Hoogte | 60 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.250 |
Lot nummer | 673 |
Lot ID | 11075 |