Verras me
Terug naar account
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 3.400

Omschrijving van het lot


Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet.

Product details
Artiesten

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902)

Titel

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)

Afmetingen

32 x 37 x 69 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.250

Lot nummer

451

Lot ID

11065

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000