Verras me
Terug naar account
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 3.400

Omschrijving van het lot


Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet.

Product details
Artiesten

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902)

Titel

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)

Afmetingen

32 x 37 x 69 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.250

Lot nummer

451

Lot ID

11065

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Leçon De Dance' een bronzen beeld op onyx voet. (H:69cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
MAN RAY (1890-1976) 'Cadeau' (c. 1972)

Schattingsprijs: € 500 - 700

BEELDEN
André FONTAINE (XIX-XX) 'Buste van een Cardinaal' een beeld gemaakt uit gesculpteerde Carrara marmer. (H:60cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

BEELDEN
Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

BEELDEN
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

BEELDEN
Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

BEELDEN
Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. 

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600