Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Retour de Chasse' een bronzen beeld op een draaisokkel. (H:72cm)

Hamerprijs: € 3.400

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Retour de Chasse' een bronzen beeld op een draaisokkel.

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902)

25 x 36 x 72 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.250

Lot nummer

452

11064

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600