Een 'Vide Poche' gemaakt uit marmer met een vogel gemaakt uit brons in art deco stijl. (H: 26,5)

Hamerprijs: € 130

Een 'Vide Poche' gemaakt uit marmer met een vogel gemaakt uit brons in art deco stijl. Eerste helft 20ste eeuw.

27 x 28 x 26,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

888

11060

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.