Gesigneerd 'MEURISSE (XX)' een grote mixed media op paneel. (175 x 95 cm)

Hamerprijs: € 200

Gesigneerd 'MEURISSE (XX)' een grote mixed media op paneel.

MEURISSE (XX)

175 cm

95 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

680

11059

Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300

Willem DELSAUX (1862-1945) 'Le Grammeling Over Flakée (Zélande)' olie op doek. 1911

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340