Gesigneerd 'MEURISSE (XX)' een grote mixed media op paneel. (175 x 95 cm)

Hamerprijs: € 200

Gesigneerd 'MEURISSE (XX)' een grote mixed media op paneel.

MEURISSE (XX)

175 cm

95 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

680

11059

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène LAERMANS (1864-1940) 'L'église rustique' 1914.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pal HORVATH (1936) 'P.'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500