Gesigneerd 'MEURISSE (XX)' een grote mixed media op paneel. (175 x 95 cm)

Hamerprijs: € 200

Gesigneerd 'MEURISSE (XX)' een grote mixed media op paneel.

MEURISSE (XX)

175 cm

95 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

680

11059

Karel Martin CLAESSENS (1864-1938) 'De Bewening van Christus' gouache op papier. (W:40 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Oost-Europese Icoon, 'Nicholas van Myra' tempera op paneel. 18de-19de eeuw. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Joseph SPEYBROUCK (1891-1956) 'De Heilige Drievuldigheid' olie op board. (W:102 x H:110 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jos ALBERT (1886-1981) 'Stilleven met een varkenspoot en bloemkool' olie op doek. 1933. (W:80 x H:70,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Guy DONKERS (1975) 'Naakt' acryl op papier. (W:41 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Evariste DE BUCK (1892-1974) 'Sint-Catharinakerk (Wondelgem)', olie op doek, 1911. (W:54,5 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Charles DELPORTE (1928-2012) 'Twee schilderijen' mixed media op board/paneel. (W:30 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) '2 schilderijen, 2 grafieken'. (W:70 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300