Romain DE SAEGHER (1907-1986) 'Maria Magdalena wast de voeten van Jezus' Gouache op papier, 1973. (36 x 27 cm)

Hamerprijs: € 100

Romain DE SAEGHER (1907-1986) 'Maria Magdalena wast de voeten van Jezus' Gouache op papier, 1973.

Romain De Saegher (1907-1986)

36 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

749

11057

Romain DE SAEGHER (1907-1986)
Romain DE SAEGHER (1907-1986)
Romain DE SAEGHER (1907-1986)
Romain DE SAEGHER (1907-1986)
Romain DE SAEGHER (1907-1986)
Romain DE SAEGHER (1907-1986)
Romain DE SAEGHER (1907-1986)

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Senaka SENANAYAKE (1951) ‘Horses At Sunset’, olie op doek, 1980.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Léon VALCKENAERE (1853-1926)(attr) 'Zicht op de haven' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Mistige ochtend in mei', olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Corneille PETIT (XIX) 'La Baratte Flamande' olie op paneel. 1891

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar Chinese vazen gemaakt uit steengoed, versierd met reliëf drakenfiguren. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Gaston LATOUCHE (1854-1913) 'De Haven van Genua bij maanlicht' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500