Romain DE SAEGHER (1907-1986) 'Maria Magdalena wast de voeten van Jezus' Gouache op papier, 1973. (36 x 27 cm)

Hamerprijs: € 100

Romain DE SAEGHER (1907-1986) 'Maria Magdalena wast de voeten van Jezus' Gouache op papier, 1973.

Romain De Saegher (1907-1986)

36 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

749

11057

Romain DE SAEGHER (1907-1986)

Willy HELLEWEGEN (1914-1991) 'Composition' 1971.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Tony VAN OS (1886-1945) 'Sneeuwlandschap met een schip'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek. (W:150 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Flori VAN ACKER (1858-1940) "Levure Royale Bruges".

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) 'Paard' een tekening, 1834.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)