Walter VERBRAECKE (XX) Abstract dorpzicht 'Lisseweghe', gedateerd 1986. (100 x 80 cm)
Lot 732

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Walter VERBRAECKE (XX) Abstract dorpzicht 'Lisseweghe', gedateerd 1986. Een schilderij, Olie op doek

Walter VERBRAECKE (XX)

100 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

732

11052

Een antiek schilderij 'Vue De La Grotte', olie op doek. Getekend G. Courbet. (W:30 x H:27,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 4/01/1946. (W:122 x H:122 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Italiaanse school 'De Drie Koningen' & 'Presentatie van Christus in de tempel' olie op doek, 18de eeuw. (W:34,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 14/06/1825. (W:155 x H:155 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek. (W:150 x H:99 cm) (W:150 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antiek schilderij 'Geanimeerd rivierzicht met figuren', olie op paneel. 18de eeuw. (W:31 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

David ROMERO (1975) & Francesco ROVIRA (XX) 'Immaculada Concepcion' & 'La Reina Mariana De Austria'. (W:18 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vincent DE VOS (1829-1875) 'Two Dogs' (W:37 x H:50 cm)