Walter VERBRAECKE (XX) Abstract dorpzicht 'Lisseweghe', gedateerd 1986. (100 x 80 cm)
Lot 732

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Walter VERBRAECKE (XX) Abstract dorpzicht 'Lisseweghe', gedateerd 1986. Een schilderij, Olie op doek

Walter VERBRAECKE (XX)

100 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

732

11052

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000