Walter VERBRAECKE (XX) Abstract dorpzicht 'Lisseweghe', gedateerd 1986. (100 x 80 cm)
Lot 732

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Walter VERBRAECKE (XX) Abstract dorpzicht 'Lisseweghe', gedateerd 1986. Een schilderij, Olie op doek

Walter VERBRAECKE (XX)

100 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

732

11052

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs: € 300 - 500

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300