Anto DIEZ (1914-1992) 'Rode Vaas' een schilderij, olie op doek, 1972. (60 x 100 cm)
Lot 662

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Anto DIEZ (1914-1992) 'Rode Vaas' een schilderij, olie op doek, 1972.

Anto DIEZ (1914-1992)

60 cm

100 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

662

11051

Anto DIEZ (1914-1992)
Anto DIEZ (1914-1992)
Anto DIEZ (1914-1992)
Anto DIEZ (1914-1992)
Anto DIEZ (1914-1992)
Anto DIEZ (1914-1992)
Anto DIEZ (1914-1992)
Anto DIEZ (1914-1992)

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw' olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw', olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Octave LANDUYT (1922) 'Zonder Titel' een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Léo ENGELS (1882-1952) 'De Regenboog' olie op doek. 1926

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese vazen gemaakt uit steengoed, versierd met reliëf drakenfiguren. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Edouard VERSCHAFFELT (1874-1955) 'Calme Du Soir' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'Aardappelschiller' olie op doek

Schattingsprijs: € 200 - 300