Verras me
Terug naar account
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)

Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 300

Omschrijving van het lot


Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond.
Product details
Titel

Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)

Breedte/diepte

12,5 cm

Hoogte

27,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

18

Lot ID

11046

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)
Een Chinese hoedensteun gemaakt uit porselein en versierd met rode foo hond. (H:27,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perzikken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

AZIATISCH
Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000