Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van hofdames aan een tafel. (H:57,5cm)

Hamerprijs: € 380

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van hofdames aan een tafel. 19de eeuw.

23 cm

57,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

62

11045

Twee Chinese hoedensteunen, Famille rose met decor van dames, fauna en flora. (H:28 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vier Oosterse Polychroom porseleinen schalen, decor van perziken en bloemen. (L:12 x W:17 x H:4 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar Chinese borden en een theepot. Decor van Foo leeuwen en figuren. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinees Famille Rose sierbord met decor van spelende kinderen. (D:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw. (H:36 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief figuur van een boeddha, verguld brons. (L:13 x W:22 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een vaas en sierbord, Japans steengoed ingelegd met koper. Circa 1920. (H:22 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met turquoise grond decor, Qianlong merk. 20ste eeuw. (H:26 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000