Een paar uitzonderlijke paspoppen in originele kledij. (H:141cm)

Hamerprijs: € 1.800

Een paar uitzonderlijke paspoppen in originele kledij, periode 1930.

141 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

958

11044

Tiffany Studio's, een zodiac postzegeldoos, brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar haardvuurbokken, gepatineerd en verguld brons, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300