Paul DAXHELET (1905-1993) 'Danseurs Watutsis (Kigali)', Aquarel op papier. (35 x 25 cm)

Hamerprijs: € 60

Paul DAXHELET (1905-1993) 'Danseurs Watutsis (Kigali)', Aquarel op papier.

Paul DAXHELET (1905-1993)

35 cm

25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

616

11043

Paul DAXHELET (1905-1993)

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Constant LAMBRECHT (1915-1993) 'Compositie' circa 1982.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600