Paul DAXHELET (1905-1993) 'Danseurs Watutsis (Kigali)', Aquarel op papier. (35 x 25 cm)

Hamerprijs: € 60

Paul DAXHELET (1905-1993) 'Danseurs Watutsis (Kigali)', Aquarel op papier.

Paul DAXHELET (1905-1993)

35 cm

25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

616

11043

Paul DAXHELET (1905-1993)
Paul DAXHELET (1905-1993)
Paul DAXHELET (1905-1993)
Paul DAXHELET (1905-1993)
Paul DAXHELET (1905-1993)
Paul DAXHELET (1905-1993)
Paul DAXHELET (1905-1993)

Jules DE PRAETERE (1879-1947) 'Bloemen stilleven' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw', olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis ROBBE (1806-1887) 'Zonsondergang', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw' olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Herman VERBAERE (1906-1993) 'Zicht op de kapel' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Léo ENGELS (1882-1952) 'De Regenboog' olie op doek. 1926

Schattingsprijs: € 300 - 500