C. DUCOIN (XIX-XX) 'Het Ontbijt' een schilderij, olie op doek. (57 x 66 cm)

Hamerprijs: € 170

C. Ducoin (XIX-XW) 'Het Ontbijt' een schilderij, olie op doek.

C. DUCOIN (XIX-XX)

57 cm

66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

630

11039

Roland DEVOLDER (1938) 'Vier etsen'. (W:34,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'. (W:38 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Cyprien BOULET (1877-1972) 'Bloemenstilleven'. (W:60 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300