Een kandelaar gemaakt uit opengewerkt brons (H:48cm)

Hamerprijs: € 80

Een kandelaar gemaakt uit opengewerkt brons. Eerste helft 20ste eeuw.

48 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

953

11034

Een gefosiliseerde hoorn van een Neushoorn, Sumatra. 1,044kg.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een muziekdoos met 8 verschillende liedjes, in een marqueterie kast.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een groot inktstel, messing in Rococo stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Cello met een strijkstok.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke vijzel, gepatineerd brons. 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een decoratieve houtsculptuur van een paard. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500