Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel. (H:27,5cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel. (H:27,5cm) |
Breedte/diepte | 20,5 cm |
Hoogte | 27,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 153 |
Lot ID | 11032 |
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 200 - 300
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000