Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel. (H:27,5cm)

Hamerprijs: € 450

Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel.

20,5 cm

27,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

153

11032

Juliette Belarti, een tegeltableau. Circa 1970. (W:125 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Totem' voor Perignem. (L:14 x W:14 x H:54,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) / Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Blauwe vaas en Oranje vaas' voor Perignem en Amphora. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (H:69 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas. (L:12 x W:24 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Villeroy en Boch Septfontaine, Luxemburg, een vaas, Art Deco. (L:13 x W:17 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta. (L:23 x W:38 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250