Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel. (H:27,5cm)

Hamerprijs: € 450

Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel.

20,5 cm

27,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

153

11032

Hummel, 20 figuren, polychroom porselein. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200