Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel. (H:19cm)

Hamerprijs: € 260

Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel.

19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

152

11030

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hans WELLING (XX) voor Ceramano, een spiegel. Geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Samson, een paar polychroom porseleinen vazen met handgeschilderd decor. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Totem' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Bitossi, 4 'Vide Poches', geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand.

Schattingsprijs: € 500 - 700