Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel. (H:19cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een collectie van 3 beeldjes gemaakt door Hummel. (H:19cm) |
Hoogte | 19 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 152 |
Lot ID | 11030 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250