Een tafel middenstuk gemaakt uit Brussels Porselein in Louis Philippe stijl, met handgeschilderd bloemendecor (H:29,5cm)

Hamerprijs: € 300

Een tafel middenstuk gemaakt uit Brussels Porselein in Louis Philippe stijl, met handgeschilderd bloemendecor en ajourranden. 19de eeuw.

23,5 x 41 x 29,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

184

11026

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. (H:25 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wedgewood Oaklands, een ongebruikelijke theepot. Blauw-wit geglazuurde faience. Circa 1904. (L:14 x W:20 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Scheibe Alsbach, drie stuks polychroom porselein. Saksen, Duitsland. (L:10 x W:13 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar urnes, Oud Paris porselein, handgeschilderd en verguld decor. 19de eeuw. (H:27 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Eugène Claus, Dame met een pauw 'Orgeuil - Trots'. Polychroom porselein, 19de eeuw. (L:9 x W:8,5 x H:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vieux Bruxelles, een paar vazen, decor van een 'Eendenkuikens'. 19de eeuw. (L:12 x W:23 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Juliette Belarti, een tegeltableau. Circa 1970. (W:125 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, zes sierborden met handgeschilderd vogeldecor. Polychroom porselein. (D:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500