Een tafel middenstuk gemaakt uit Brussels Porselein in Louis Philippe stijl, met handgeschilderd bloemendecor (H:29,5cm)

Hamerprijs: € 300

Een tafel middenstuk gemaakt uit Brussels Porselein in Louis Philippe stijl, met handgeschilderd bloemendecor en ajourranden. 19de eeuw.

23,5 x 41 x 29,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

184

11026

A.C.F. Sèvres, een driedelige schouwgarnituur, een schaal met twee vazen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar polychroom porseleinen en zeshoekige cache-pots met handgeschilderd bloemendecor.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Glacière' ijscrème serveerschaal, verguld porselein met een Chinoiserie decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sèvres, Meissen, Dresden en andere, 13 stuks polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 35 stuks antieke Mangaan, Vlaamse, Blauw-Witte Delftse tegels. 18de & 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sèvres gemerkt, een grote siervaas gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sèvres, een paar kobalt blauwe vazen, handgeschilderd dubbel decor gemonteerd met brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Vieux Bruxelles koffieservies Tête-à-Tête, polychrome porcelain. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250