Jan II Baptist KOBELL (1778-1814) een schilderij van 2 koeien, olie op paneel. (20,5 x 16,5 cm)

Hamerprijs: € 300

Jan II Baptist KOBELL (1778-1814) een schilderij van 2 koeien, olie op paneel.

Jan II Baptist KOBELL (1778-1814)

20,5 cm

16,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

579

11019

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Maria Magdalenakerk te Goes, Nederland' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.