André DELATTE (c.1887-1953) Een art nouveau siervaas, gemaakt in Nancy (H:24cm)
Hamerprijs: € 60
André DELATTE (c.1887-1953) |
Titel | André DELATTE (c.1887-1953) Een art nouveau siervaas, gemaakt in Nancy (H:24cm) |
Hoogte | 24 cm |
Diameter | 10 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 975 |
Lot ID | 11015 |
Restauratie rand.
Drie geslepen en gekleurde kristallen vazen, waarvan de grootste getekend Val Saint Lambert. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250