André DELATTE (c.1887-1953) Een art nouveau siervaas, gemaakt in Nancy (H:24cm)

Hamerprijs: € 60

André DELATTE (c.1887-1953) Een art nouveau siervaas, gemaakt in Nancy.

André DELATTE (c.1887-1953)

24 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

975

11015

Restauratie rand.

GLASWERK
Mdina Glass, 4 vazen. Bijgevoegd Eckhart Glass, 1 vaas. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Modèle 1925' Een vaas en schaal op voet. 1986.

Schattingsprijs: € 240 - 340