André DELATTE (c.1887-1953) Een art nouveau siervaas, gemaakt in Nancy (H:24cm)

Hamerprijs: € 60

André DELATTE (c.1887-1953) Een art nouveau siervaas, gemaakt in Nancy.

André DELATTE (c.1887-1953)

24 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

975

11015

Restauratie rand.

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Drie geslepen en gekleurde kristallen vazen, waarvan de grootste getekend Val Saint Lambert. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500