Verras me
Terug naar account
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)

Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 120

Omschrijving van het lot


Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons.

Product details
Titel

Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)

Afmetingen

21,5 x 13 x 22,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

493

Lot ID

11012

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Enfant avec mouche' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000