Verras me
Terug naar account
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)

Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 120

Omschrijving van het lot


Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons.

Product details
Titel

Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)

Afmetingen

21,5 x 13 x 22,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

493

Lot ID

11012

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)
Een bronzen figuur van een fazant met kuikens, gemaakt uit brons. (H:22,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. 

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

BEELDEN
Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
André FONTAINE (XIX-XX) 'Buste van een Cardinaal' een beeld gemaakt uit gesculpteerde Carrara marmer. (H:60cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BEELDEN
Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

BEELDEN
Richard AURILI (1834-c.1914) 'De Waterdraagster', een figuur gemaakt uit terracotta

Schattingsprijs: € 200 - 300