Verras me
Terug naar account
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)

Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 800

Omschrijving van het lot


Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien.

Product details
Artiesten

Charles MONGINOT (1825-1900)

Titel

Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)

Afmetingen

11 x 11 x 26 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

458

Lot ID

11011

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)
Charles MONGINOT (1825-1900) Een beeld van een Chinese jongedame, chryselefantien. (H:26cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600