Een kunstbronzen beeld (chryselefantien) van Jeanne D'Arc gemerkt 'Jeanne la Sainte' (H:25cm)

Hamerprijs: € 340

Een kunstbronzen beeld van Jeanne D'Arc gemerkt 'Jeanne la Sainte' (chryselefantien).

6 x 6 x 25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

494

11010

Adolfo CIPRIANI (act.1880-1930) 'Zittend meisje' (L:20 x W:24 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jonge dame met een uitgekomen kuiken, gesculpteerde albast. Circa 1900. (L:18 x W:15 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Boom'. (W:60 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een orkest met dirigent, gesculpteerd ivoor, Vlaanderen. 19de eeuw. (L:2 x W:5 x H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Edouard DROUOT (1859-1945) 'Mentem Luminat' (L:29 x W:44 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een gepatineerd bronzen beeld van een Viking. (H:38,5 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke sculptuur 'Stier van Farnese', naar het antiek. Gesculpteerd Albast. (L:33 x W:35 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Émile CARLIER (1849-1927) 'Maréchal Foch' (L:18 x W:29 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300