Een kunstbronzen beeld (chryselefantien) van Jeanne D'Arc gemerkt 'Jeanne la Sainte' (H:25cm)

Hamerprijs: € 340

Een kunstbronzen beeld van Jeanne D'Arc gemerkt 'Jeanne la Sainte' (chryselefantien).

6 x 6 x 25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

494

11010

Pierre CHENET (XX-XXI) 'ijsbeer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Geo VERBANCK (1881-1961) 'Liggend naakt' een figuur gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Willi SOUKOP (1907-1995) 'Zonder Titel' 1993, 238/250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar neoklassieke figuren, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Volkstedt-Rudolstadt, een grote porseleinen groep 'Muzikale dans'. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Achille Émile JACOPIN (1874-1958) 'Soir De Paye' een beeld gemaakt uit marmer en brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600