Een kunstbronzen beeld (chryselefantien) van Jeanne D'Arc gemerkt 'Jeanne la Sainte' (H:25cm)

Hamerprijs: € 340

Een kunstbronzen beeld van Jeanne D'Arc gemerkt 'Jeanne la Sainte' (chryselefantien).

6 x 6 x 25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

494

11010

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta. Circa 1980.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Fazant met kuikens' verzilverd brons. 1864.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Irénée DURIEZ (1950) 'Femme' gepatineerd brons op een travertin sokkel.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijzen' gepatineerd brons.

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Gevecht' gepatineerd brons. 1867.

After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Wie jaagt mij zo voort, De ikzelf, Die op mijn rug rijdt' terracotta

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Sculptuur' brons

Schattingsprijs: € 500 - 700