Charles ANFRIE (1833-1905) 'Soldiers' een collectie van 2 bronzen beeldjes van soldaten. (H:30cm)

Hamerprijs: € 450

Charles ANFRIE (1833-1905) 'Soldiers' een collectie van 2 bronzen beeldjes van soldaten.

Charles ANFRIE (1833-1905)

30 cm

9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

457

11009

Charles ANFRIE (1833-1905)

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

War VAN ASTEN (1888-1958) 'Buste van Alfons Blomme' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Alfred BOUCHER (1850-1934) 'De Graver' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 600 - 800

L. MORELLI (XX) 'Twee Meisjes' gesculpteerde Carrara marmer. Italië, eerste helft van de 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200