Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. (H:36cm)

Hamerprijs: € 360

Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. 19de eeuw.

15 x 15 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

236

11007

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twaalf kinderramelaars, vooral gemaakt uit zilver. (H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180