Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. (H:36cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. (H:36cm) |
Afmetingen | 15 x 15 x 36 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 236 |
Lot ID | 11007 |
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300