Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. (H:36cm)

Hamerprijs: € 360

Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. 19de eeuw.

15 x 15 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

236

11007

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.