Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. (H:36cm)

Hamerprijs: € 360

Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. 19de eeuw.

15 x 15 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

236

11007

MAN RAY (XX) "Cadeau", 1974, nummer 2114/5000

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een collectie van 3 paar kandelaars, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een stel antieke strijkijzers, gemaakt uit messing en gietijzer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

JACOB-PETIT (1796-1868) 'Tafelspiegel' gemaakt uit porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200