Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. (H:36cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. (H:36cm) |
Afmetingen | 15 x 15 x 36 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 236 |
Lot ID | 11007 |
Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300