Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. (H:36cm)

Hamerprijs: € 360

Een paar bronzen cassolettes met afbeeldingen van ridders in een gevecht, gemerkt William McLaren. 19de eeuw.

15 x 15 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

236

11007

Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw. (L:27 x W:64 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920. (H:48 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300