Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Villeroy & Boch (H:32cm)

Hamerprijs: € 90

Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Villeroy & Boch

32 cm

9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

1005

11000

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'Mery Esneux', 12 geslepen en gekleurde glazen

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Gabriel ARGY-ROUSSEAU (1885-1963) 'Leeuwen'

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

GLASWERK
Daum Nancy, een grote cameo schaal met een boszicht.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500