Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Villeroy & Boch (H:32cm)

Hamerprijs: € 90

Een vaas gemaakt uit glas en gemerkt Villeroy & Boch

32 cm

9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

1005

11000

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Modèle 1925' Een vaas en schaal op voet. 1986.

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Mdina Glass, 4 vazen. Bijgevoegd Eckhart Glass, 1 vaas. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)