Een plaquette gemaakt uit terracotta van 'Heilige Hubertus' (H:29cm)

Hamerprijs: € 30

Een plaquette gemaakt uit terracotta van 'Heilige Hubertus'

17 cm

29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

835

10998

Een plaquette gemaakt uit terracotta van

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180