Een plaquette gemaakt uit terracotta van 'Heilige Hubertus' (H:29cm)

Hamerprijs: € 30

Een plaquette gemaakt uit terracotta van 'Heilige Hubertus'

17 cm

29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

835

10998

Een plaquette gemaakt uit terracotta van

Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 250 - 350

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200