Een helm voor de Marokkaanse brandweer tijdens de Franse periode (1912-1956). (H:16cm)

Hamerprijs: € 110

Een helm voor de Marokkaanse brandweer tijdens de Franse periode (1912-1956).

30,5 x 23 x 16 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

950

10997

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een briefhouder en inktstel, gepolijst brons. (L:20 x W:30 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300