Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000. 508g. (H:32cm)

Hamerprijs: € 2.200

Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000, Griekse Krijgershoofd met H voor Kortrijk. Gemaakt tussen 1831 en 1869. 508g.

32 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.750

Lot nummer

792

10994

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een beeld van een heilige met mijter, gemaakt uit gedreven koper op houten basis. Italië, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: € 600 - 800

Madonna vertrappelt het serpent, een houtsculptuur. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200