Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000. 508g. (H:32cm)

Hamerprijs: € 2.200

Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000, Griekse Krijgershoofd met H voor Kortrijk. Gemaakt tussen 1831 en 1869. 508g.

32 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.750

Lot nummer

792

10994

Twaalf verzegelde theca met relikwieën voor heiligen.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vandenhoutte, Anderlecht, een processiekruis met bijhorende staander. (W:30 x H:234 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Corpus Christi, brons, gemonteerd op een mahoniehout en marqueterie inleg crucifix. (L:9,5 x W:21 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schrijn, messing in neogotische stijl, afgewerkt met een vaandel met dik goudbrokaat borduurwerk van de Heilige Graal (L:23

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie grote kerkkandelaars met 7 kaarsenhouders, verzilverd metaal in Neogotische stijl. (W:64 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een altaarkruis met 4 passende kandelaars, messing in neogotische stijl (H:57 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Piëta, polychrome terracotta. 19de eeuw. (L:47 x W:28 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een altaarkruis en 4 bijhorende kandelaars, messing. (W:22 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300