Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000. 508g. (H:32cm)

Hamerprijs: € 2.200

Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000, Griekse Krijgershoofd met H voor Kortrijk. Gemaakt tussen 1831 en 1869. 508g.

32 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.750

Lot nummer

792

10994

Een lezenaar, messing in neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300