Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000. 508g. (H:32cm)
Hamerprijs: € 2.200
Titel | Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000. 508g. (H:32cm) |
Hoogte | 32 cm |
Diameter | 13,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 2.750 |
Lot nummer | 792 |
Lot ID | 10994 |
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewekt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500
Een antieke icoon 'De Hemelvaart van Profeet Elijah', Faux email, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Icoon met afbeelding 'De Kruisiging van Christus', Moeder Gods Hodegetria en heiligen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500