Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000. 508g. (H:32cm)

Hamerprijs: € 2.200

Een ciborie gemaakt uit zilver met opengewerkte kroon. Gemerkt met Dubbele Janus, Tweede gehalte 833/1000, Griekse Krijgershoofd met H voor Kortrijk. Gemaakt tussen 1831 en 1869. 508g.

32 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.750

Lot nummer

792

10994

Een verzegelde theca in een houder 'Ex Velo B.M.V.' in een houder met zilveren rand. 19de eeuw. (W:9 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Triptiek, hout en gedreven koper en gepatineerde afbeeldingen van Madonna met kind en engelen. (W:128 x H:132 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een koorkap, gouddraad versiering en een geborduurde afbeelding van Christus met een Heilig Hart.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot kruisbeeld met een 3-delige golgotha, gepatineerd witbakkende klei. Circa 1900. (L:16 x W:29 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek reliekenkruis met relikwieën voor het Heilig kruis, Apostelen en Heiligen. 19de eeuw. (L:21,5 x W:60 x H:112 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Billaux Grossé, een Art Deco stralenmonstrans met decor van engelen en geslepen glas. Circa 1930. (L:17 x W:26,5 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 14-delige kerststal, gepatineerd gipsen figuren. Circa 1920. (H:60 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Twee theca in zilver en messing relikwiehouders, S. Appolonia V. M., Ex Ossibus S. Philomenae V.M. (W:9 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600