Een tafelklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. (H:60cm)

Hamerprijs: € 140

Een tafelklok gemaakt uit brons in Lodewijk XV stijl. Eerste helft 20ste eeuw.

17 x 37 x 60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

230

10993

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800