Een tafelklok gemaakt uit brons in Lodewijk XVI stijl. (H:60cm)

Hamerprijs: € 140

Een tafelklok gemaakt uit brons in Lodewijk XV stijl. Eerste helft 20ste eeuw.

17 x 37 x 60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

230

10993

Een schouwklok, gepatineerd en verguld brons met een jacht en kampeerscène. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratieën, gepatineerd brons op zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen 'Marly Horse'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800