Een driedelige schouwgarnituur afgewerkt met putti en een satyr, gemaakt uit kunstbrons. (H:37cm)

Hamerprijs: € 540

Een driedelige schouwgarnituur afgewerkt met putti en een satyr, gemaakt uit kunstbrons. Tweede helft 19de eeuw. Candelabra height: 41 cm.

conditie: verschillende restauraties.

40 x 17 x 37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 675

Lot nummer

199

10992