Een driedelige schouwgarnituur afgewerkt met putti en een satyr, gemaakt uit kunstbrons. (H:37cm)

Hamerprijs: € 540

Een driedelige schouwgarnituur afgewerkt met putti en een satyr, gemaakt uit kunstbrons. Tweede helft 19de eeuw. Candelabra height: 41 cm.

conditie: verschillende restauraties.

40 x 17 x 37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 675

Lot nummer

199

10992

Odo, een Franse regulateur klok. (L:12 x W:32 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons. 20ste eeuw. (L:11 x W:33,5 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratiën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een muurgemonteerde Kartel klok, brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:32 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw. (L:20 x W:40 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw. (L:17 x W:36 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, messing met cloisonné email, 20ste eeuw. (L:19 x W:21 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een staande klok, notelaar fineer. Duitsland, Circa 1920. (L:27 x W:61 x H:188 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300