Charles ROLLIER (1912-1968) 'Espagneuls' een schilderij, olie op doek. (99 x 50 cm)

Hamerprijs: € 600

Charles ROLLIER (1912-1968) 'Espagneuls' een schilderij, olie op doek.

Charles ROLLIER (1912-1968)

99 cm

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

631

10990

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000