Een portret van Mathilde van Wevelinghoven (1749-1834), olie op doek (50 x 60 cm)

Hamerprijs: € 320

Een portret van Mathilde van Wevelinghoven (1749-1834), olie op doek. 19de eeuw.

50 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

638

10989

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Clown'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'. (W:30 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Landscape' (W:39 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Vue De La Grotte', olie op doek. Getekend G. Courbet. (W:30 x H:27,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratief schilderij 'Boszicht', olie op doek. Circa 1950. (W:155 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970. (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Storm op de Heide' (W:99 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968. (W:67 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600