Een portret van Mathilde van Wevelinghoven (1749-1834), olie op doek (50 x 60 cm)

Hamerprijs: € 320

Een portret van Mathilde van Wevelinghoven (1749-1834), olie op doek. 19de eeuw.

50 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

638

10989

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600