Een portret van Mathilde van Wevelinghoven (1749-1834), olie op doek (50 x 60 cm)

Hamerprijs: € 320

Een portret van Mathilde van Wevelinghoven (1749-1834), olie op doek. 19de eeuw.

50 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

638

10989

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'. (W:65,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger DE BACKER (1897-1984) 'Lente' 1934. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief schilderij 'Christus met een heilig hart' olie op doek. (W:81 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800