Henri Honoré PLÉ (1853-1922) 'Man met honden' een groot bronzen beeld op draaisokkel. (H:89cm)

Hamerprijs: € 3.600

Henri Honoré PLÉ (1853-1922) 'Man met honden' een uitzonderlijk groot bronzen beeld op draaisokkel. 19th century.

Henri Honoré PLÉ (1853-1922)

89 cm

36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.500

Lot nummer

531

10987

Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)
Henri Honoré PLÉ (1853-1922)

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500