Roger GUERIN (1896-1954) Een grote collectie tegels o.a. de zodiac, heraldiek en dieren.

Hamerprijs: € 900

Roger GUERIN (1896-1954)

Lengte

12 cm

12 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

120

10986

Schattingsprijs: € 120 - 180

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 80 - 120