Roger GUERIN (1896-1954) Een grote collectie tegels o.a. de zodiac, heraldiek en dieren.

Hamerprijs: € 900

Roger GUERIN (1896-1954)

Lengte

12 cm

12 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

120

10986

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500