Roger GUERIN (1896-1954) Een grote collectie tegels o.a. de zodiac, heraldiek en dieren.

Hamerprijs: € 900

Roger GUERIN (1896-1954)

Lengte

12 cm

12 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

120

10986

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250