Roger GUERIN (1896-1954) Een grote collectie tegels o.a. de zodiac, heraldiek en dieren.
Hamerprijs: € 900
Roger GUERIN (1896-1954) |
Titel | Roger GUERIN (1896-1954) Een grote collectie tegels o.a. de zodiac, heraldiek en dieren. |
Lengte | 12 cm |
Breedte/diepte | 12 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.125 |
Lot nummer | 120 |
Lot ID | 10986 |
Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300