Een collectie van 3 vintage posters 'Brugge' - 'Brugge Heilig Bloed Spel' 'Men bereikt het best Brugge (H:98cm)

Hamerprijs: € 160

Een collectie van 3 vintage posters 'Brugge' - 'Brugge Heilig Bloed Spel' 'Men bereikt het best Brugge met den spoorweg'. Gemerkt Fred Taylor, Herman Verbaere.

62 cm

98 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

931

10985

Een collectie van 3 vintage posters

Francisco BARÓN (1931-2006) 'Deurklink' (W:21 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar decoratieve houtgedraaide urnes/vazen met een 'Faux Marmer decor', 20ste eeuw. (H:87 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar metalen tuinstoelen. (L:50 x W:50 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar met brons gemonteerde, marmer cassolettes in Empire stijl. (H:45,5 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Jardinière op wielen, wit gepatineerd metaal. (L:28 x W:70 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Fonson Frères, Bruxelles, een antieke helm met lange staart, waarschijnljik voor Gendarmerie. (L:25 x W:17 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Afrikaanse en Tribale kunst, Zeven decoratieve maskers (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500