Een collectie van 3 vintage posters 'Brugge' - 'Brugge Heilig Bloed Spel' 'Men bereikt het best Brugge (H:98cm)

Hamerprijs: € 160

Een collectie van 3 vintage posters 'Brugge' - 'Brugge Heilig Bloed Spel' 'Men bereikt het best Brugge met den spoorweg'. Gemerkt Fred Taylor, Herman Verbaere.

62 cm

98 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

931

10985

Een collectie van 3 vintage posters

Een paar Kariatide kandleaars, brons, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar kandelaars, brons en afgewerkt met insecten. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Steiff Studio Schaap, waarschijnlijk een gelimiteerde oplage, periode 1991-1999

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3.

Schattingsprijs: € 300 - 500

De aarde en de maan, een collectie van 2 globes. circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Limoges Haviland, model 'Eden' een koffieserviesn, porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500