Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) '12 figuren' gemaakt uit geglazuurde keramiek door Amphora. (H:13,5cm)

Hamerprijs: € 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) '12 figuren' gemaakt uit geglazuurde keramiek door Amphora.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

13,5 cm

10,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

314

10984

1 beeldje met randschilfer.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Meer van deze artiest

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paar Grote Vazen' geglazuurde keramiek voor Amphora.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Totem' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Sitzendorf, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Samson, een paar polychroom porseleinen vazen met handgeschilderd decor. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem. Witte glazuur.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Mauro MANETTI (XX) 'Ananas' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger CAPRON (1922-2006) 'Cognac' Vallauris.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vieux Bruxelles, een paar vazen, decor van een 'Eendenkuikens'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250