Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) '12 figuren' gemaakt uit geglazuurde keramiek door Amphora. (H:13,5cm)
Hamerprijs: € 200
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) |
Titel | Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) '12 figuren' gemaakt uit geglazuurde keramiek door Amphora. (H:13,5cm) |
Hoogte | 13,5 cm |
Diameter | 10,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 314 |
Lot ID | 10984 |
1 beeldje met randschilfer.
Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 120 - 180
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250