Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) '12 figuren' gemaakt uit geglazuurde keramiek door Amphora. (H:13,5cm)

Hamerprijs: € 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) '12 figuren' gemaakt uit geglazuurde keramiek door Amphora.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

13,5 cm

10,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

314

10984

1 beeldje met randschilfer.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 120 - 180

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250