Claire LAMBERT (1936) een grote schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en versierd met een pauw. Dour, België.

Hamerprijs: € 170

Claire LAMBERT (1936) een grote schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en versierd met een pauw. Gemaakt in Dour.

Claire LAMBERT (1936)

Lengte

27 cm

64 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

318

10983

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250