Claire LAMBERT (1936) een grote schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en versierd met een pauw. Dour, België.

Hamerprijs: € 170

Claire LAMBERT (1936) een grote schaal gemaakt uit geglazuurde keramiek en versierd met een pauw. Gemaakt in Dour.

Claire LAMBERT (1936)

Lengte

27 cm

64 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

318

10983

Een mid-century salontafel, metaal met keramische tegels. (L:45 x W:78 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600