Een keramische vide poche versierd met mythologische figuur en gemerkt Hugria. (H:5cm)

Hamerprijs: € 20

Een keramische vide poche versierd met mythologische figuur en gemerkt Hugria.

15 x 40 x 5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 25

Lot nummer

325

10980

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Decoratieve Plafondlamp', Murano, Italië. (D:57 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw. (L:16 x W:27 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jacques MONIQUET (XX-XXI) 'Schaal' voor Cheret. (L:32 x W:33 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bitossi 'Vaas met twee Vide Poches', Rimini Blue geglazuurde keramiek. (H:27,5 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora. (H:30 x D:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Mid-Century 'Space Age' booglamp. (L:34 x W:54 x H:175 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deruta, een paar Apothekersvazen, Italiaanse Majolica. Italië. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340