Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930. (H:17cm)

Hamerprijs: € 60

Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930.

17 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

186

10978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300