Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930. (H:17cm)

Hamerprijs: € 60

Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930.

17 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

186

10978

Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl met florale decors.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Zonder Naam' een abstract sculptuur gemaakt uit keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Luipaard gemaakt uit terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl.