Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930. (H:17cm)

Hamerprijs: € 60

Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930.

17 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

186

10978

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 3 beeldjes met porseleinen kantwerk, Duitsland, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Doornikse faience 'Decor à la Mouche' een collectie van 37 borden. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Welcome Spring', Century Collection 1993.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen in Chinese stijl, met handgeschilderd bloemendecor. Waarschijnlijk Samson, Frankrijk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Vaas voor Amphora, rode lusterglazuur.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Ibrahim KODRA (1918-2006) 'Chittarista'

Schattingsprijs: € 100 - 200