Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930. (H:17cm)

Hamerprijs: € 60

Een vaas gemaakt uit geglazuurd grès en gemerkt WMF. Periode 1930.

17 cm

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

186

10978

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een keramische tijger, Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vieux Bruxelles, een paar vazen met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antiek pijprek, Vlaams Aardewerk, 'Les 7 Péchés Capitaux De L'Allemagne'. Na Eerste Wereldoorlog.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Dame' faience, art deco.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jacques en Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vazen'

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco.

Schattingsprijs: € 200 - 300