Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een dekselvaas met glazuur van koperreductie voor Amphora.

Hamerprijs: € 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

15 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

317

10970

Schattingsprijs: € 100 - 150

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800