Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Een dekselvaas met glazuur van koperreductie voor Amphora.

Hamerprijs: € 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

15 cm

13,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

317

10970

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 120 - 180