Een vaas gemaakt uit geglazuurde keramiek met geometrische vormen voor Perignem. (H:15,5cm)
Hamerprijs: € 50
Artiesten | |
Titel | Een vaas gemaakt uit geglazuurde keramiek met geometrische vormen voor Perignem. (H:15,5cm) |
Hoogte | 15,5 cm |
Diameter | 10,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 305 |
Lot ID | 10969 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 240 - 340
Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800