Een vaas gemaakt uit geglazuurde keramiek met geometrische vormen voor Perignem. (H:15,5cm)

Hamerprijs: € 50

Een vaas gemaakt uit geglazuurde keramiek met geometrische kleuren voor Perignem.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

15,5 cm

10,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

305

10969

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300