Een vaas gemaakt uit geglazuurde keramiek met geometrische vormen voor Perignem. (H:15,5cm)

Hamerprijs: € 50

Een vaas gemaakt uit geglazuurde keramiek met geometrische kleuren voor Perignem.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

15,5 cm

10,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

305

10969

Meer van deze artiest

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250