Ladislav PALECEK (1933) 'Schaal' gemaakt uit glas en gemerkt. (H:6cm)

Hamerprijs: € 90

Ladislav PALE?EK (1933) 'Schaal' gemaakt uit glas en gemerkt. Gemaakt in Tsjechië.

Ladislav PALECEK (1933)

19,5 x 32,5 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

1009

10965

GLASWERK
Daum Nancy, een grote cameo schaal met een boszicht.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

GLASWERK
Gabriel ARGY-ROUSSEAU (1885-1963) 'Leeuwen'

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'Mery Esneux', 12 geslepen en gekleurde glazen

Schattingsprijs: € 300 - 500