Ladislav PALECEK (1933) 'Schaal' gemaakt uit glas en gemerkt. (H:6cm)

Hamerprijs: € 90

Ladislav PALE?EK (1933) 'Schaal' gemaakt uit glas en gemerkt. Gemaakt in Tsjechië.

Ladislav PALECEK (1933)

19,5 x 32,5 x 6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

1009

10965

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'Gevaert', 31 kristallen glazen. (H:18,8 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Cenedese Murano (Toegewezen) Drie kleerhangers of muurdecoraties 'Aquarium', glas. (W:14,5 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Jupiter', geslepen kristal. (H:40 x D:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'Luxval', model Colman, 924. Art Deco. (H:25 x D:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Lalique France, 'Kazak' 2 galopperende paarden. glas. (L:4 x W:17 x H:11 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Lalique France, 'Poisson Demoiselle', een collectie van 5 vissen. (L:4 x W:7 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

GLASWERK
Val Saint Lambert, twee vazen en een schaal. (H:28,5 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Twee Champagne Emmers, geslepen kristal met een vergulde rand. (L:18,5 x W:22 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250